Telefon
WhatsApp

CAN-TIP MEDİKAL

Hakkımızda

2002 yılından beri faaliyetlerini sürdürmekte olan şirketimiz Can-Tıp Medikal; Tıbbi cihaz ve medikal sarf malzeme sektöründe, tıbbi cihazlar üzerine yoğunlaşmış ve hizmet alanını çeşitli medikal sarf malzeme alanında genişletmiştir.

Satış ve satış sonrası hizmet yelpazesini sadece şirketler, hastaneler, tıp merkezleri ve hekimler olarak sınırlandırmayıp,  birinci kullanıcılara da aynı kalite ve güven ilkeleri ile  tıbbi donanım ihtiyaçlarını doğru şekilde gidermeleri için hizmet veren Can-Tıp Medikal, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size profesyonel çözümler sunmaktadır.

Gerçek kaliteyi uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaştırmayı amaçlayan Can-Tıp Medikal, bu yolda adımını maske ve medikal tekstil, tek kullanımlık sedye örtüsü, ceset torbası, tek kullanımlık önlük, bağcıklı maske, cerrahi medikal maske ürünlerini de üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamıştır. 

Müşteri memnuniyetini kendine temel ilke edinmiş olan firmamız satış sonrası desteğe çok önem vermektedir. Geniş bir ürün tedarikinin yanında bu ürünlerin bakımına, onarımına ve kullanımına ilişkin olarak profesyonel ekip tarafından hızlı, güvenilir ve ekonomik bir Teknik Servis Hizmeti de sunmaktadır.

Sağlık ciddiyet ve profesyonellik gerektirir. Firmamız da bu sorumluluğu üstlenip sizlere uluslar arası kalite standartlarında sağlıklı bir yaşam sunmak adına ihtiyacınız olan ürünlere kolay erişebilmeniz ve kullanabilmeniz için sınırsız destek vermektedir.


Herşey sağlığınız için.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU